Ngacmon seksualisht 12-vjeçaren në rrugë dhe tenton ta fusë në makinë, arrestohet 34-vjeçari

UntitledNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit. Bëhet fjalë për një 34-vjeçar i cili ka ngacmuar seksualisht një të mitur. MËsohet se ai i ka dërguar një letër me numrin e tij të celularit dhe fjalë të turpshme me anë të së cilave kërkonte favore seksuale.

E mitura ka qenë duke ecur në rrugë, kur 34-vjeçari Ilir Çullhaj e ndali dhe i dorëzoi letrën me përmbajtje të turpshme. Vajza i ka treguar nënës, e më pas kanë bërë kallëzimin në polici.

ARRESTIMI
Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës pas një pune hetimore intensive dhe të specializuar kanë bërë të mundur arrestimin në flagrancë të shtetasit:

• Ilir Çullhaj 34 vjeç, banues në Durrës.

Çullhaj, i ka dhënë shtetasese së mitur me iniciale A.M. 12 vjeçe, banuese në Durrës një letër ku kishte shkruar numrin e tij të celularit dhe fjalë të turpshme si dhe ka tentuar ta marrë në makinën e tij.

Efektivat e Policisë së Durësit pas kallëzimit të bërë në polici për rastin konkret kanë kryer veprimet hetimore të menjëhershme dhe kanë finalizuar me arrestimin e autorit.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale”Vepra të turpshme”parashikuar në nenin 108 të Kodit Penal.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

E rëndë në Tiranë, makina merr flakë në ecje, dëshmitarët të alarmuar: Dëgjuam një shpërthim

Në autostradën Tiranë-Elbasan një makinë ka marrë flakë gjatë ecjes. Ngjarja mësohet ...