“Më pëlqente si femër”, 34-vjecari pranon se ngacmoi seksualisht të miturën

UntitledDitë më parë skandali i një 34 vjecari nga Durrësi i cili ngacmoi seksualisht një të mitur, dërgon në gjykatë autorin. Bëhet fjalë për Ilir Çullhaj, 34-vjeçari, babai i një fëmije 4 vjec. I akuzuar për “Vepra të turpshme me të mitur”, ai ndodhet sot para gjyqit.Para gjykatës ai shfaqet thellësisht i penduar, “Veprova në atë mënyre pasi vajza më pëlqente seksualisht. E di që kam bërë gabim dhe jam penduar thellësisht për veprimin tim”, ndonëse habit me shprehjen: “Nuk mendova që do bëhej kaq e madhe”.
Më pas shton: “Nuk e dija që ishte e mitur më pëlqente si femër dhe i kam dhënë një letër në dorë, nëse donte të vinte me mua”.
Gjykata ka pranuar gjykimin e shkurtuar për të dhe ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shqiptari me 42 kg drogë ‘fluturon’ me makinë dhe përplaset, ndiqen nga policia

Policia vanedase tha se një 27 vjeçar shqiptar u arrestua mëngjesin e ...