Po kryente nevojat personale, shoqja e fotografon dhe e poston online (Foto)

instagramNjë kosovare cmendet. Të paktën këtë përshtypja na jep pasi shikojmë foton më të fundit të postuar nga ajo. Fotoja ka qenë shumë e diskutueshme saqë shumë prej miqve apo ndjekësve të saj janë skandalizuar.
Vajza ka postuar një foto nga tualeti ku duken mjaft qartë hiret e saj.
Jemi mësuar të shohim të tilla “çmenduri” nga “vipat’ e huaj por me sa duket Instagrami i ka hedhur rrënjët e tij thellë edhe në mendjen e shqiptarëve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I gjen një mesazh të dyshimtë në celular, i riu rreh për vdekje të dashurën

Xixi Bi, një 24 vjeçare me origjinë kineze, që jetonte në Britaninë ...