Nervoz para policisë, shqiptarit i gjendet drogë në mbathje

polici-italiNjë shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane në “Sanremo”, pasi i janë gjetur 15 doza kokaine.

Njoftohet se shqiptari është i moshës 30-vjecare, teksa nuk bëhet me dije emri i tij.

Kliko per me shume info

Ai u ndalua teksa lëvizte me automjetin e tij dhe ka shfaqur shenja nervozizmi përballë agjentëve të policisë.

Këta e kanë kontrolluar dhe i kanë gjetur 15 doze kokaine të fshehura në mbathje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here