Nënë e bijë konkurrencë për të pasmet e tyre, fituesja? (Foto+16)

UntitledLajme që rrallë herë ndodhin, u raportua ditët e fundit. Bëhet fjalë për nënë e bijë, të cilat do të sfidojnë njëra-tjetrën për të fituar kurorën ”Miss BumBum”.
Ato kanë një diferencë prej 16 vitesh nga njëra-tjetra, por është vështirë të gjesh dallimin mes tyre. Bruna Ferraz, 35 vjeç dhe vajza e saj Eduarda Morais, 19 vjeç, kanë kaluar në finalen e madhe të 9 nëntorit, por asnjëra prej tyre nuk kërkon të tolerojë për çmimin e parë dhe duken të vendosura për ta rrëmbyer atë.
“Jemi të dyja në finale dhe kush do të fitojë varet nga të pasmet më të bukura. E admiroj fundshpinën e nënës, por shpresoj se e imja është më e bukur”, thotë Eduarda. Këtë vit, duket se për konkurrentet e tjera do të jetë shumë e vështirë të thyejnë nënë e bijë në këtë eveniment.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

6 ‘vrasësit’ e fshehur në etiketat e ushqimeve, ja si t’i lexoni mes rreshtave

Si të zgjidhni vezë organike, apo bukën që nuk është gatuar me ...