Qentë po e kafshonin, nëna bëhet “mburojë” e djalit

Kamerat fiksuan momentin kur një nënë u desh të shpëtonte djalin e saj 2 vjec nga dy qenë të cilën po e sulmonin jashtë shtëpisë.

Ngjarja u regjistrua në Anaheim, Californi. Qentë iu sulën djalit me të parë në oborr. Nëna e tij më pas erdhi për ta shpëtuar, duke e kapur atë dhe duke u përpjekur që ta fuste brenda shtëpisë nga dera e përparme por ajo kuptoi se nuk po gjente dot celësat. Ajo vendosi që të bëhej “mburojë” e djalit.

Babai i djalit, i cili nuk ndodhej në shtëpi, u shpreh se ato ishin momente terrori për bashkëshorten e tij.
“E kam parë ngjarjen nga kamerat por nuk mund ta shoh dot më pasi më duket shumë e tmerrshme,” tha babai i fëmijës.

Komshinjtë dëgjuan gruan teksa bërtiste dhe shkuan ta ndihmonin duke larguar dy qentë. Djali u dërgua menjëherë në spital dhe tani po e rimerr veten nga plagët.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Dy persona pasi kanë mbushur makinën e tyre me karburant kanë tentuar ...