Ngjarje shokuese në Berat, i mituri kryen marrëdhënie me një 6-vjeçare

tirane-policiaNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat, ku një djalë ka abuzuar seksualisht me një vajzë 6-vjecare.

Denoncimi në Polici është bërë nga nëna e vajzës, me iniciale M.ZH, 22-vjece, banuese në Berat dhe menjëherë ka nisur procedim penal në gjendje të lirë për shtetasin K.S 13-vjeç, banues në Berat.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Kryerja e marrëdhënieve seksuale ose homoseksuale në gjini ose nën kujdestari”, parashikuar nga neni 106 i Kodit Penal./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ngjarjet e fundit/ Frroku mungon në seancë, prokuroria kërkon 16 vjet burg për mikun e tij

Mësohet se prokuroria ka shtyre ditën e sotme dhënien e pretencës për ...