Nëna e futbollistit të famshëm: Ai merr 100 mijë paund në javë, s’më paguan as qeranë!

nena-nolitosNëna e futbollistit të Manchester City, Nolito ka thënë se djali i tij pavarësisht se merr 100 mijë paund në javë, e ka lënë atë që të jetojnë në kushte të mjerueshme.

Gjitcka ka ndodhur pas një debati në “Whatsapp”, dhe duket se 29-vjecari i ka kthyer shpinën nënës së tij, pasi nuk flasin që prej qershorit të vitit 2015.

Kliko per me shume info

Rocio Agudo Duran ka qenë prej vitesh e varur nga heroina si dhe ka qenë e dënuar për prostitucion.

LEXO EDHE:  Kur varfëria të ndan nga gjaku yt! Çifti shqiptar vjen pas 4 vitesh për të rimarrë vajzën

“Nëse do të duhet të lypësh, bëjë. Dhe nëse do të duhet të vjedhës, vidh”, mësohet t’i këtë thënë Nolito asaj.

Rocio gjithashtu ka treguar se djali i saj ka qenë shitës droge, duke shtuar se tashmë paratë e kanë ndryshuar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here