E pabesueshme, nëna ‘’monstër’’ vrau vajzën 4-vjeçare për të dashurin (Foto)

nena-monsterNjë grua padyshim e meriton termin monstër. Mësohet se një nënë britanike, i ka dhënë drogë të shumta vajzës së saj 4-vjeçare që të bënte seks rehat me dashnorin. Bëhet fjalë për Michala Pyke, 37 vjeç, e cila bashkë me të dashurin e saj John Rytting janë duke u përballur me akuzën e keqtrajtimit të të miturve dhe vrasje e paqëllimshme. Michala mësohet t’i ketë dhënë drogëra të forta vajzës së saj Poppy, si metadon, ketaminë që përdoret për të qetësuar kuajt dhe heroinë. Më e keqja është se e vogla nuk ka mundur t’i rezistojë injektimeve që nëna saj i bënte prej 6 muajsh. Dyshja po gjykohet tani dhe rrezikon mbi 20 vjet burg.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...