Nëna kyç fëmijën në lavatriçe, arsyeja do t’ju lërë pa fjalë

djali-lavatrice“E mbylla ne lavatrice se qante shumë”. Kjo është historia e një nëne që për ti shpëtuar të qarës së fëmijës së saj e ka futur atë në lavatrice.

Gruaja ishte e divorcuar me babain e fëmijës dhe gjatë kësaj kohe kanë qenë në “luftë” për të fituar kujdestarinë.

Ky veprim i ka kushtuar shtrenjtë nënës, pasi gjykata i dha kujdestari të pjesshme.

Gjyqtarja Josephine Willis, e lejoi nënën mizore të kishte kujdestari të pjesshme dhe të kalonte më të birin festat dhe pushimet.

Ajo tha se sjellja e nënës ishte e ekzagjeruar dhe e patolerueshme por ajo ishte nënë vetë dhe i mendonte këto gjëra përpara se të jepte vendimin përfundimtar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bën seks me motrën e shokut të ngushtë, i pabesueshëm reagimi i djalit (Foto)

Tradhëtia më e madhe që mund t’i bësh një djali është kur ...