Nëna tmerrohet teksa sheh fotografitë e djalit, ajo që i shfaqet do t’ju shokojë (Foto)

UntitledNjë nënë thotë se nuk mund të flejë pasi pa fantazmat e dy ushtarëve të Luftës Civile në një foto të djalit të saj, të shkrepur jashtë në natyrë.
Një 39-vjeçare Charlotte Harding vizitoi Muzeun Historik Kombëtar St Fagans, në Cardiff, muajin e shkuar, ku i bëri foto familjes dhe miqve me të cilët ndodhej.
Por nëna e dy fëmijëve, që nga ai moment ka mbetur e terrorizuar, pasi beson se ka kapur në fotografi dy shpirtra, të dy ushtarëve që shihnin djalin e saj nga shkurret.

LEXO EDHE:  E tmerrshme/ Çifti shqiptar bën seks ne ballkonin e banesës, e regjistrojnë fqinjët

Siç shkruan “DailyMail”, gruaja thotë se e ka të pamundur të flejë, qëkur bëri një kërkim në histori dhe zbuloi se në 1648, në St Fagans kishte patur një betejë dhe më shumë se 200 persona kishin mbetur të vrarë.
Kërkimi i saj tregoi gjitthashtu se edhe uniformat e ushtarëve të asaj kohe ishin identike si ato që ajo kishte kapur në foto.

LEXO EDHE:  Shkon te varri i Pablo Escobar, djali “trondit” me veprimin që bën
Kliko per me shume info

“Pjesa më e madhe e atyre që kanë parë foton thonë se janë dy ushtarë me uniforma të Luftës Civile që duket sikur po bisedojnë me njëri – tjetrin. Edhe unë mund ta shoh këtë…”, shprehet 30 – vjeçarja.
Sipas saj, vendi në fjalë është i njohur për historitë e frikshme dhe të gjithë e dinë që nuk është vend i zakonshëm./tvklan/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here