Lajmi i shumëpritur, lirohet Nënkoloneli Nehat Thaçi

nehat-thaciNënkoloneli Nehat Thaçi është liruar nga paraburgimi në Serbi. Lajmin e ka konfirmuar ministri i Jashtëm, Enver Hoxhaj.

Hoxhaj ka thënë se Thaçi shumë shpejt do të kthehet në shtëpi.

‘Sapo më është konfirmuar lajmi se Nënkoloneli Nehat Thaçi është liruar nga paraburgimi në Serbi dhe shumë shpejt do ti bashkohet familjes” ka thënë Hoxhaj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Haradinaj: Ja kush dua të më presë pasi të kthehem në Kosovë

Udhëheqësi i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka përjashtuar çdo ...