19- vjeçararja nxjerr në shitje virgjërinë, arsyeja do t’ju prekë(Foto)

untitledNjë histori e trishtë vjen nga Kina. Bëhet fjalë për një student një shkolle të mesme po përpiqet të shesë virgjërinë për të mbledhur më shumë para për të kuruar të vëllanë me kancer. Mësohet se 19- vjecarja Xu Yanhua është parë në një metro në Hangzhou, Kinë ku po përpiqej të shiste trupin e saj për 200,000 yan (23,405 paund).
Teksa mbante në duar një tabelë ku shkruhej: “Kurimi kushton më shumë se 200,000 yuan dhe familja ime nuk mund ta përballojë. A ka ndonjë person zemërmirë që mund ta shpëtojë tim vëlla?”, vajza kërkonte me padurim një klient.
Xu deklaroi se do kishte me vete dhe një raport mjekësor ku tregohej se ishte e virgjër.
Duke sakrifikuar veten, ajo tregon se vëllai i saj 23-vjeçar ishte diagnostikuar me leuçemi tre vite më parë dhe familja e tyre ishte shumë e varfër për ta paguar kurimin që ai të jetonte.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron ‘reality show’ në Rusi, dy femra me bikini rrihen në pishinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ‘reality show’ në Rusi ...