Video për të mos u humbur, Nard Ndoka “gjuan” Greta Koçin te Liqeni Artificial

Deputeti Nard Ndoka, që është pjesë e “Dance With Me”, ka realizuar një klip me Greta Koçin nën sfondin e këngës “Djaloshi dhe Shiu”.

Nard Ndoka pret në shi Greta Koçin, e cila nuk ia var aspak. Më pas ai nis të veprojë dhe ja si përballet me të.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Cekja i Beratit përfundon në spital, e quan Ermal Mamaqin ‘l….qe’

Ermal Mamaqi ka shpërndarë një video të shkurtë në profilin e Instagramit ...