Kjo gjë do të ndodhë sot në orën 12:00 në Kosovë, mos u frikësoni!

prishtineKomuna e Prishtinës përmes një njoftimi ka treguar se do ta bëjnë testimin e radhës së sistemit të alarmit në kryeqytet.
Në një njoftim për media, thuhet se testimi do të realizohet me tingull të njëtrajtshëm sirene, në kohë zgjatje dy herë nga 30 sekonda, ora 12:00. /Ekspress/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

BE: Kosova të përmbushë kushtet për liberalizimin e vizave

Përfaqësuesit e Komisionit Evropian, Parlamentit dhe Këshillit të BE-së, kanë arritur pajtim ...