Ndocaj: Diskutuam 1 orë për hekurudhat, pastaj kuptuam se s’kemi trena!

ndocaj-hekurudhaDeputeti “kaubojs”, Eduart Ndocaj ka publikuar një foto me pjestarët e komisioni të veprimeve prodhuese të ulur në një kafe.
Ndocaj këtë postim bën një batutë teksa thotë se kanë diskutuar një orë për hekurudhat ndërkohë që në fund kanë mësuar që nuk ka asnjë tren në qarkullim.

“Sot ka ndodhur nje gallate e madhe, sepse diskutuam thuajse nje ore per hekurudhat, per rregulloren dhe per gjobat e ne fund na thane se skemi asnje tren ne qarkullim. U beme te gjithe si komision per kafe!”- u shpreh Ndocaj./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.