OSHEE për ndërprerjet energjike në Tiranë: Rreth 70% e defekteve janë zgjidhur

energjiOperatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në një sqarim publik ka bërë të ditur se vijon ende puna për zgjidhjen e defekteve për energjinë, pas ndërprerjeve të djeshme në Tiranë.

Sipas OSHEE, rreth 70 % e defekteve janë zgjidhur, ndërsa probleme ka tek Kodra e Diellit, Selitë e deri tek zona e Liqenit Artificial.

“Janë zgjidhur defektet te Komuna e Parisit. Janë zgjidhur defektet te Myslym Shyri dhe Rruga e Kavajës”, thuhet në njoftim.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

policia-elbasan

Arrestohet hajduti i banesave në Elbasan, 5 vjedhje në një muaj (Emri)

Policia e Elbasanit ka arritur të ve në pranga një 30 vjeçar ...