Ndarja me Mirkon, Soni Malaj shfaqet për herë të parë me partnerin e ri

soni-malaj16Pas ndarjes së bujshme me Mirkon, Soni nuk e ka mbajtur të fshehtë që ka filluar jetën dhe është në një lidhje. Madje së fundmi ajo e konfirmoi fejesën e saj me Klevin, sipërmarrësin simpatik nga Tirana.

Edhe pse kanë kohë që dalin me njëri-tjetrin, çifti është shumë i rezervuar në daljet publike. Mirëpo mbrëmjen e djeshme faqja Vipat Shqiptar kanë publikuar një foto të çiftit në Facebook.

Epo kjo është fotoja e parë e Soni Malajt me të fejuarin në publik. Duket se Soni në krahët e Klevit ndihet shumë e lumtur dhe ka deklaruar se ai është gjithçka që ajo kërkon te një mashkull.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shqiptarja në krah të aktores Jessica Alba në “Oscar 2017”

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk mungoi edhe këtë vit evenimentit më të ...