Ndarja me Mirkon, Soni Malaj shfaqet për herë të parë me partnerin e ri

3
Kliko per me shume info

soni-malaj16Pas ndarjes së bujshme me Mirkon, Soni nuk e ka mbajtur të fshehtë që ka filluar jetën dhe është në një lidhje. Madje së fundmi ajo e konfirmoi fejesën e saj me Klevin, sipërmarrësin simpatik nga Tirana.

Edhe pse kanë kohë që dalin me njëri-tjetrin, çifti është shumë i rezervuar në daljet publike. Mirëpo mbrëmjen e djeshme faqja Vipat Shqiptar kanë publikuar një foto të çiftit në Facebook.

Epo kjo është fotoja e parë e Soni Malajt me të fejuarin në publik. Duket se Soni në krahët e Klevit ndihet shumë e lumtur dhe ka deklaruar se ai është gjithçka që ajo kërkon te një mashkull.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here