Ndalon shiu, nga nesër ndryshon moti, ja si do të jetë

motiiReshjet e shiut kanë ndaluar prej disa orësh në territorin shqiptar, duke i lënë vendin motit të kthjellët dhe me vranësira të herëpashershme.

Nga dita e nesërme, do të mbizotërojë mot me vranësira, por do të mungojnë reshjet.

Në zonat malore do të ketë rënie të theksuar të temperaturave, të cilat gjatë natës do të zbresin nën zero.

Nuk priten reshje dëbore as në zonat malore.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja në Rinas/ Zbardhet dëshmia e Admir Çerpjes: Si u njoha me Muratajn

Admir Çerpja i penduari i bandës së grabitësve të 7 milion eurove ...