Nata e karaokes kthehet në një tragjedi, humbin jetën 13 persona

karaokeNë Vietnam, një sallë karaoke u përfshi nga flakët duke e kthyer situatën në kaos. Sipas raportimeve të mediave vendase, kjo natë u kthye në tragjedi, duke lënë 13 viktima. MËsohet se zjarri shpërtheu në barin tetë-katësh në lagjen Cau Giay të qytezës Hanoi të martën pasdite.
Iu deshën 5 orë zjarrfikësve për të shuar flakët e mëdha. Dy policë u plagosën gjatë operacionit.
Zjarri u përhap në tre ndërtesa fqinje, si dhe dogji një makinë dhe motorrë jashtë në rrugë. Policia ndërkohë po punon për hetimin e shkaqeve të ngjarjes.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Angli, zbulohet fabrika e prodhimit të hashashit në buknerin e Ministrisë së Mbrojtjes

Sasi te konsiderueshme kanabisi janë gjetur në një ish-bunker bërthamor nëntokësor në ...