Nard Ndokës i ndodh e papritura, përlotet “live” në TV, ja arsyeja

ndoka-bashkeshortjaMbrëmja e së hënës ka qenë mjaft e vecantë për Nard Ndokën. Konkurrenit i “Dance With Me” është surprizuar nga drejtuesit e spektaklit, të cilët i kanë sjellë në skenë bashkëshorten e tij.

Ata pasi kanë bërë një vallëzim në skenë, kanë përqafuar njëri-tjetrin dhe Ndoka u përlot para të gjithëve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...