Krahasimi me Gjermaninë/ Berisha për cmimin e naftës: Këtij i thonë sukses!

nafta-gjermaniIsh-kryeministri Sali Berisha ka postuar një foto në profilin e tij, ku krahason çmimin e naftës në Shqipëri dhe Gjermani.

“Këtij i thonë sukses”, shkruan me ironi Beirsha. Ndërsa në postimin e Berishës kanë plasur komente të llojit “Pse kur ishe ti, a nuk ishte i njëjti çmim?”.

“Mos mo burr se ti e ndrrite me cmimet e nafts dhe te benxines”, i shkruan dikush tjetër.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jul Deda reagon ashpër ndaj Ramës: Hapi sytë, 18 shkurti s`ka lidhje me 21 janarin

Aktori Julian Deda ka reaguar ne fazen e tij zyrtare ne Fb ...