Shpërthen motra e Ergi Dinit: O palaço, do ju vrasë dhembja jonë!

ergi-dini2016Motra e këngëtarit që humbi jetën në një aksident në Tiranë, Barbana Dini ka reaguar në rrjetet sociale mes dhimbjes së vdekjes së vëllait dhe inatit që duket se i kanë shkaktuar mediat me postimet e tyre për Ergin.

Barbara Dini e revoltuar nga videot e aksidentit të vëllait, Ergi Dinit, që janë publikuar në internet u ka kërkuar mediave të mos i publikojnë këto pamje dhe i ka quajtur palaco.

Kliko per me shume info

 

Statusi i Barbana Dinit:

O palaço qe i harxhoni oksigjenin kesaj bote kot!O “gazetar” dhe “aktor” te deshtuar qe nuk dini cfare eshte dhimbja,ju shisni edhe familjen per pak vemendje!Mos nxirrni videot e aksidentit per ca like e qindarka te qelbura se do ju vrase dhimbja jone!Ju te vrisni diten,e te qani naten!Me ka vdekur gjysma e zemres por kam gjysmen tjeter gjalle akoma,prandaj STOP!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.