BMW prezanton motorrin mahnitës të së ardhmes

4
Kliko per me shume info

motor-bmwBMW Vision Motorrad Next 100 është motori i superheronjve të së ardhmes.

Ka vetëm pak ditë që prodhuesi gjerman ka prezantuar modelin e ri të motorit në Los Angeles.

Ky model sjell një koncept të ri, si nga forma ashtu edhe nga funksioni.

Trupi i tij është i mbuluar nga një guackë fibre karboni, emetimi i karbonit është zero dhe ka të përfshirë asistencë në pilotim dhe teknologji sensorësh me kamera.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here