Motoristi më i pafat në botë! Përplaset nga makina, por i ndodh dhe dicka e tmerrshme

Një motorist është përplasur nga një automjet, por nuk ka mbaruar me kaq. Ngjarja ka ndodhur në Afrikën e Veriut, ndërkohë video e marrë nga kamerat e sigurisë ka arritur mijëra shikime.

Motoriti është përplasur me makinën që i ka prerë rrugën, por sikur të mos mjaftonte kjo, një shtyllë elektrike i ka rënë sipër.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Të mrekullueshëm në seks? Ja ushqimet që ju ndihmojnë

Shumë këshilla vijojnë nga ekspertët e seksit, për të pasur një marrëdhënie ...