Moti i keq, bie nga çatia, vdes një 50- vjeçar nga Këlcyra

14971975_331830893842880_1219964317_nMoti i keq në vend tani po sjell pasoja të rënda, duke regjistruar viktimën e dytë. Raportohet se në Sukë të Këlçyrës humb jetën një burrë 50 vjec. Mësohet se viktima po rregullonte catinë dhe nga era e fortë ai rrëzohet dhe ndërron jetë.
(foto ilustruese)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.