Moti i keq, bie nga çatia, vdes një 50- vjeçar nga Këlcyra

14971975_331830893842880_1219964317_nMoti i keq në vend tani po sjell pasoja të rënda, duke regjistruar viktimën e dytë. Raportohet se në Sukë të Këlçyrës humb jetën një burrë 50 vjec. Mësohet se viktima po rregullonte catinë dhe nga era e fortë ai rrëzohet dhe ndërron jetë.
(foto ilustruese)

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Italiani e pushon nga puna, shqiptari i bën gjëmën, ja si hakmerret

Një shqiptar 34-vjeçar me iniciale A.N, ka marrë hak ndaj pronarit italian, ...