Berisha publikon foto-montazhin, ja si e ironizon kryeministrin Rama

montazh-ramaIsh-kryeministri Sali Berisha herë pas here ironizon Edi Ramën, por këtë herë bën diçka ndryshe.

Berisha ka publikuar një montazh ku shfaqet Rama me një avion. Ish-kryeministri këtë foto e ka lidhur me situatën e kanabisit në Shqipëri si dhe avionët që përdoren pë transportin e tij.

“Kanabis Airline” e emërton aeroplanin i cili sipas Berishës drejtohet nga kryeministri.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prokuroria e Vlorës sekuestron 500 mijë m2 tokë në Ksamil, dyshohet për falsifikim dokumentash

Prokuroria e Vlorës vendos nën sekuestro rreth 500 mijë metra katrorë tokë ...