Momenti tragjik kur gjyshja hedh nipin nga 9 metra lartësi

Kjo video tregon momentin e tmerrshëm kur një bebe ra aksidentalisht nga 9 metra lartësi.


Video e kapur nga kamerat e sigurisë tregojnë një gjyshe në Kinë e cila po zbret nga shkallët elektrike të një qendre tregtare ndërsa në krahë mban nipin e saj vetëm 4 muajsh.

Por teksa vendos njërën këmbë në to, ajo humbet ekuilibrin dhe pikërisht në këtë moment i rrëshket nga duart i vogli.

Ajo përpiqet në mënyrë të dëshpëruar për ta kapur, por fatkeqësisht pa mundur ta shpëtojë. Sipas “DailyMail” fëmija u dërgua me urgjencë në spital, por humbi jetën disa orë më vonë.

Aksidenti tragjik ndodhi në katin e tretë të një qendre tregtare në Shanghai.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vogëlushi 15-muajsh bëhet sensacion në internet

Vogelushi Harlen Bodhi White, nje vajze me faqe topolake, sy blu dhe ...