Momenti i tmerrshëm kur një burrë merret peng në sy të djalit të tij 5-vjeçar

pengmarrjaaKy ne video, është momenti shokues kur një burrë i armatosur rrëmbeu babanë e një djaloshi 5-vjeçar, duke e tërhequr atë me forcë dhe duke e futur në makinë.

Ngjarja sipas policise, ka ndodhur ditën e martë në orën 10 të mbrëmjes në Duque De Caxias, në një zonë të Rio De Janeiros, në Brazil.

Momenti u regjistrua nga kamerat e sigurisë ku tregohej djaloshi i tronditur me lot në sy i cili filloi të ndiqte makinën në të cilën gjendej brenda i ati, derisa pengmarrësit u larguan me shpejtësi.

Sipas policisë babai i djalit u lëshua disa çaste më pas dhe thotë se i biri është më mirë dhe nuk ka treguar shenja tronditjeje nga ngjarja.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Parashikimi i motit për sot, ja sa do të jenë temperaturat

I gjithë vendi do të karakterizohet nga vranësira të lehta, por herë ...