Momenti prekës kur binjakët që lindën të ngjitur, shikohen të ndarë

binjakettKy është momenti kur binjakët e ngjitur shohin njëri-tjetrin pas operacionit të ndarjes.

Jadon dhe Anias McDonald kanë lindur të ngjitur në kokë dhe nuk e kanë parë kurrë njëri-tjetrin. Por pas një operacioni prej 27 orësh në një spital në Nju Jork, tashmë ata janë ndarë.

Operacioni ishte i rrezikshëm, por për fat gjithçka shkoi mirë. Me gojën hapur, binjakët 13 muajsh nuk u besojnë syve.

Ky ishte operacioni më i shpejtë në histori për ndarjen e binjakëve të ngjitur.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Femra, këto janë gabimet që ju nuk e dini se i bëni kur lani flokët

Femra, padyshim që ju bëni shumë kujdes me flokët, por ndonjëherë nuk ...