Momenti kur nervat e lanë Etrit Berishën

berishaaSikur te mos mjaftonte dalja e Gjimshitit dhe penalltia e shndërruar në gol pjesën e parë, ky ka qene momenti i keq per Shqiperine.

Me fillimin e pjesës së dytë doli me të kuq edhe portieri Berisha. Në mënyrë të habitshme, gjyqtari dha edhe penalltinë e dytë që u prit nga i sapohyri Alban Hoxha.

Fati i mungoi kombëtares tonë pasi pati shumë raste, por pa rezultat. Kuqezinjtë tanë tani janë me 9 lojtarë.
berishaaaa

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Milan arkëton tri pikë ndaj Sasuolos

Milani ka arritur të mposhte Sasuolon dhe të marrin një 3-pikësh të artë, ...