Momente erotike në skenë, ekspozon të pasmet dhe gjoksin, rikthehet ‘’fuqishëm’’ Britney(Video/Foto)

britneyyE humbur prej shumë vitesh, Britney rikthehet. Teksa mendohej se ylli popit ishte e shkatërruar, cdo gjë ishte gabim. Ajo jo vetëm që u rikthye shëndoshë e mirë, por dhe po arrin majat. Së fundmi, 16 vjecarja ka dhënë një koncert live, teksa provokon keq fansat. PËr më shumë, shihni fotot.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.