Momente erotike në publik, çifti i njohur nuk njeh kufinj(Foto)

cifti-momente-erotikeCifti Nathan Massey dhe Cara De La Hoyde tërheqin më së miri vëmëndjen e paparacëve teksa po shijonin një ditë plazhi në Tenerife. Të njohur që në xhirimin e “Summer’s Love Island”, cifti është bërë i pandashëm. Ata në vend public kanë ofruar shfaqje falas për të gjithë, duke prekur njëri tjetrin pa kompleks.

LEXO EDHE:  Ndodh më e frikshmja pas vdekjes së Avicii

 

Kliko per me shume info

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here