Momente erotike në publik, çifti i njohur nuk njeh kufinj(Foto)

cifti-momente-erotikeCifti Nathan Massey dhe Cara De La Hoyde tërheqin më së miri vëmëndjen e paparacëve teksa po shijonin një ditë plazhi në Tenerife. Të njohur që në xhirimin e “Summer’s Love Island”, cifti është bërë i pandashëm. Ata në vend public kanë ofruar shfaqje falas për të gjithë, duke prekur njëri tjetrin pa kompleks.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këngëtarja shqiptare ndahet nga i dashuri: Ishte i pari për mua

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj është ngacmuar shpeshherë publikisht për virgjërinë e saj. ...