Moderatorja Marina Vjollca acarohet keq, ja arsyeja

marina-vjollca-trafikTrafiku i rënduar tashmë është një problem për të gjithë banorët e Tiranës dhe jo vetëm.
Moderatorja Marina Vjollca e bllokuar në trafik, ka vendosur të shprehë “mllefin” në rrjetet sociale.“Trafiku më acaron”- shkruan moderatorja në një foto të bërë në makinë në trafik ku edhe është shfaqur mjaft e kujdesshme pasi ka vendosur edhe rripin e sigurimit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kylie Jenner gjithmonë provokon, tregon sërish pasmet dhe gjoksin (Foto)

Kylie Jenner dallon nga të gjithë për format seksi që ka. Ajo ...