Moderatorja Marina Vjollca acarohet keq, ja arsyeja

marina-vjollca-trafikTrafiku i rënduar tashmë është një problem për të gjithë banorët e Tiranës dhe jo vetëm.
Moderatorja Marina Vjollca e bllokuar në trafik, ka vendosur të shprehë “mllefin” në rrjetet sociale.“Trafiku më acaron”- shkruan moderatorja në një foto të bërë në makinë në trafik ku edhe është shfaqur mjaft e kujdesshme pasi ka vendosur edhe rripin e sigurimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.