Modelja amerikane “tërbon” fansat me gjoksin bombastik

modelja-amerikaneLindsey Kevitch është modele amerikane shumë e bukur, një femër e përkryer, me linja perfekte dhe mbi të gjitha me një gjoks magjepsës.
Dhe vazhdimisht ajo publikon fotografi të bukura dhe tërheqëse në llogarinë e saj në “Instagram”.

Më poshtë keni një galeri me shumë fotografi të saj, të cilat ju sugjerojmë të mos i lini pa parë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.