Modelja serbe super-seksi nxjerr ‘zogun’ në krah të Noizy-t

modelja-noizyJenna Jenovich, modele e njohur ne Serbi, është vënë në qëndër të vemendjes nga ana e mediave.

Ajo është bërë se fundi pjese e videoklipit të ri të Noizy-t. Kënga më e re titullohet “A të kujtohet” e Noizy-t.

Në media u përfol për një lidhje mes tij dhe modeles bukuroshe, ende nuk ka një reagim nga reperi nëse ka diçka më shumë me modelen apo jo.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kallashi shokon të gjithë, vjen me një foto si asnjëherë më parë (Foto)

Valltarja e mirënjohur, Donjeta Kosumi ose Kallashi është gjithmonë në qendër të ...