Super modelja i habit të gjithë: Për Vladimir Putin heq dorë nga gjithcka!

MODELJA-PUTINMiss-i seksi i kurorëzuar Bum Bum do që të shkojë në Rusi për të qenë më afër heroit të saj Vladimir Putin.
Modelja braziliane e njohur për format e saj bombastike, që e quajnë “Mis Bum Bum” do të emigrojë në Rusi për shkak të admirimit të saj për presidentin rus.

Suzy Cortez, tha se ajo e ka admiruar që herët Putinin për forcën e tij dhe si mashkull.

26-vjeçarja shtoi se mund të heqë dorë nga karriera e saj fitimprurëse e modelimit që të ndërtojë një jetë të re për veten e saj në qeverinë e udhëheqësit rus.

VIDEO:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ju kujtohet këngëtarja shqiptare Elsa Lila? S’do ta besoni sa ka ndryshuar tani

Elsa Lila ka qenë një nga këngëtaret më të dashura për publikun ...