I drejton të pasmet kamerës, modelja e mirënjohur provokon keq fansat(Foto)

15050051_334408176918485_199458320_nModelja më e preferuar në mbarë botën, Kendall Jenner ka ndryshuar që pas ditëlindejs së 21. Shumë e përfshirë ën skandale, shumë e përfolur për gjeste të pahijëshme duke marrë shumë kritika… dhe akoma nuk po ndalet. Së fundmi ka postuar në Instagram që ka treguar të pasmet e saj. Cfarë ka dashur ajo të tregojë me këtë foto?

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.