I drejton të pasmet kamerës, modelja e mirënjohur provokon keq fansat(Foto)

15050051_334408176918485_199458320_nModelja më e preferuar në mbarë botën, Kendall Jenner ka ndryshuar që pas ditëlindejs së 21. Shumë e përfshirë ën skandale, shumë e përfolur për gjeste të pahijëshme duke marrë shumë kritika… dhe akoma nuk po ndalet. Së fundmi ka postuar në Instagram që ka treguar të pasmet e saj. Cfarë ka dashur ajo të tregojë me këtë foto?

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here