Publikohen fotot emodeles “me pullë të kuqe” (Foto +16)

emilyyPozat nudo dhe provokuese janë bërë një zakon për modelen Emily Ratajkowski.

Së fundmi 25-vjeçarja ka pozuar plotësisht nudo për fotografin e njohur, Jonathan Leder. Ajo ka ‘’cmendur’’ fansat me këto poza.


Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tuna-shtatzene

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

“Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse ...