Publikohen fotot emodeles “me pullë të kuqe” (Foto +16)

6
Kliko per me shume info

emilyyPozat nudo dhe provokuese janë bërë një zakon për modelen Emily Ratajkowski.

Së fundmi 25-vjeçarja ka pozuar plotësisht nudo për fotografin e njohur, Jonathan Leder. Ajo ka ‘’cmendur’’ fansat me këto poza.

Kliko per me shume info


Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here