Modelja indiane super-seksi dhunohet në Paris

modelja-italianeAktorja dhe modelja e njohur indiane Mallika Sherawat është përfshirë në një ngjarje të tmerrshme së fundmi në Paris, në një ndërtesë ngjitur me hotelin ku u grabit ditë më parë Kim Kardashian.

“Daily Mail” shkruan se Mallika ishte në apartamentin e saj në Paris kur tre persona të maskuar janë futur në shtëpi dhe e kanë dhunuar.

LEXO EDHE:  “A e donte burri jot nusen të virgjër?”/ Kejvina vë në siklet Almedën, ajo i jep përgjigjen që s’e priste
Kliko per me shume info

Sulmi ndaj 40-vjeçares indiane vjen vetëm një muaj pas grabitjes së yllit televiziv Kim Kardashian me armë në një banesë fqinje.

Gazeta “Le Parisien” shkruan se autorët e sulmit ishin të maskuar, ndërsa menjëherë pasi janë futur në ndërtesë kanë hedhur gaz lotsjellës e më pas kanë dhunuar Mallika Sherawat si dhe një shoqen e saj, e cila ka lajmëruar menjëherë shërbimet e emergjencës.

LEXO EDHE:  “Do t’ia haj cicën”, Blunt zbulon këngëtaren që çmend Real 1

Mësohet se ka nisur menjëherë hetimet lidhur me rastin, ndërsa dyshohet se autorët kanë pasur si synim grabitjen.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here