Modelja nuk vonon, bëhet dhe ajo pjesë e ‘’fabrikës së plastikës’’(Foto)

Kendall JennerNatyrale, mahnitëse dhe seksi.. kështu njihej Kendall Jenner para disa ditësh. Pasi bëri mungesë disa ditë nga mosdalja në media, modelja Kendall u rikthye me një ndryshim. Ndonëse nuk e pranon, pamja e 21-vjecares ka ndryshuar. Por, fansat nuk janë aspak dakord me të, pasi edhe në foton e postuar në Ditën e Falënderimeve, vihet re një ndryshim në portretin e saj.

Gjithcka nisi kur dy yjet e “Keeping up ëith the Kardashians”, Kendall e Kylie, realizuan të martën një video “live” në Facebook, në të cilin fansat vunë re ndryshimin e buzëve të Kendall që dukeshim më të mëdha se zakonisht.

Reagimi i parë erdhi nga 19-vjeçarja Kylie që i doli në mbrojtje motrës së saj. “Kendall më la t’ia lyeja buzët sot dhe të gjithë mendojnë se ka bërë injeksione, më fal Kendall”, tha Kylie në llogarinë e saj në Snapchat, por pa arritur dot t’ua mbush mendjen fansave.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ardit Gjebrea ka një mesazh për babain që refuzoi të falte vajzën pas 15 vitesh

Ardit Gjebrea ka shprehur ndjesine e tij ne rrjetet sociale ne lidhje ...