Modelja ekspozon ‘’zogun’’ padashje gjatë pasarelës (Foto/Video)

UntitledModelja italiane ekspozon trupin e saj padashur gjatë një sfilate. Modelja, e cila nuk kishte veshur të brëndshme tregoi c’kishte poshtë fustanit, por… reagimi saj do t’ju befasojë!

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...