Mjekët këshillojnë, rrisni kënaqësinë seksuale duke konsumuar këto ushqime

ccedil-far-euml-mendojn-euml-femrat-dhe-meshkujt-p-euml-r-pozicionet-n-euml-seks_hd-780x439Momentet romantike në cift shpesh herë ndodh të shuhen për shkak të problemeve në jetë. Por e ka një zgjidhje dhe për këtë.Për të rikthyer qirinjtë e ndezur, dritat e fikura dhe një darkë romantike mjekët rekomandojnë të konsumoni këto ushqime:
Selino
Fara kungulli
Shalqi
Rrush i kuq
Shparguj
Banane
Ostrike
Arra
Hudhra
Borzilok
Fik
Çokollata e zezë

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

female-male

Nuk keni kujtesë të mirë? Mjekët ju këshillojnë seksin si ilaç

Nëse femrave u duhet një arsye tjetër për të bërë më shumë ...