Mjekët japin diagnozët, reperi vuan nga një sëmundje e rëndë

westReperi Kaney West një javë më parë u shtrua në spital pasi gjendja e tij shëndetësore u përkeqësua. Sipas diagnozës së mjekëve, Kanye vuan nga paranoja, depresioni i thellë, dehidrimi dhe lodhja.
Për këtë, atij i është sygjeruar që të qëndrojë i shtrirë për disa ditë nën përkujdesjen e dy mjekëve kujdestarë

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...