Misteri i statujës së Shën Marisë që loton gjak

misteriBesimtarët e një kishe në Meksikë pretendojnë se kanë parë gjak të rrjedhë nga sytë e një statuje të Shën Marisë.

Fotot tregojnë gjak të tharë në fytyrën e kësaj statuje, që po konsiderohet si një “shenjë nga Zoti”, nga besimtarët katolikë.

Stafi i një emisioni në kanalin televiziv Telemundo, vizitoi kishën e Jalisco në Meksikë dhe biseduan me një burrë, që u shpreh i bindur se kishte parë statujën duke nxjerrë gjak nga sytë.

Kjo nuk është hera e parë që raportohen raste të statujave të Shën Marisë që lotojnë gjak në Amerikën Latine.

Shumë katolikë e konsiderojnë këtë fenomen si një mrekulli.klan

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Burgu ku ia vlen të hysh”, më mirë se në shtëpi…!

Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun ...