Habit modelja më seksi në botë: Pas ndarjes rashë në depresion

miranda-kerr16Bukuroshja dhe modelja Miranda Kerr ra në një depresion të tmerrshëm pas ndarjes nga Orlando Bloom.

Modelja 33-vjeçare kaloi kohë të vështira kur marrëdhënia e saj me aktorin e “Piratët e Karaibeve” mori fund në 2013 dhe ajo shprehet se para se ta kalonte vetë, kurrë nuk e kishte kuptuar se si ndikonte depresioni tek një person.

“Kur unë edhe Orlando u ndamë, unë rashë në një depresion të tmerrshëm. Kurrë nuk e kisha kuptuar atë ndjenjë apo realitetin e kësaj sëmundjeje sepse isha një person shumë i lumtur.

Çdo mendim që ke ndikon në realitetin tënd dhe e vetmja gjë që mund të bësh është të kontrollosh mendjen”, u shpreh modelja në një intervistë të dhënë për revistën “Elle”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Pas Kim Kardashian, shqiptari kujdeset edhe për “look-un” e aktores hollivudiane

Shqiptari, Mario Dedivanovic është shndërruar në një nga grimierët më të preferuar ...