Ministrja e qeverisë Rama feston ditëlindjen, zyra e saj mbushet plot me lule

zyra-eglantina-gjermeniMinistrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit Eglantina Gjermeni feston sot ditëlindjen.

Duket se ndër surprizat më të bukura ka qenë edhe zyra e saj plot e përplot me lule.

‘Ekspres’ shkruan se surpriza është përgatitur nga stafi i saj të cilët janë kujdesur në detaje që zyra e saj të duket e veçantë sot.

gjermeni-11-330x200

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shoferi kryen 3 shkelje njëherësh, nuk gjobitet, s’do ta besoni kush është autori

Tashmë çdo ditë shoferët hasin me shkelje nga më të ndryshmet, por ...