Mësuesja mbetet shtatzënë nga nxënësi 13 vjeçar, rrezikon 30 vite burg

mesuesjaaaNjë mesuese në një shkollë në “Houston” akuzohet për kryerje marrëdhëniesh seksuale me një djalë 13-vjecar, me të cilin ka mbetur shtatzënë.

Ajo është Alexandria Vera, 24 vjeçe dhe rrezikon deri në 30-vite burg.

 

Ajo u lirua me kusht duke lënë si garanci 100 mijë dollarë, ndërsa vendimi për dënimin e saj do të jepet në janar.
Vera ishte mësuese e gjuhës angleze, kur takoi djalin gjatë shkollës verore. Prokurorët thonë se pasi u njohën me njëri-tjetrin kanë pasur marrëdhënies për 9 muaj.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nodh fenomeni i rrallë natyror: Shfaqen tre diej!

Ndodh fenomeni i rrallë natyror: Shfaqen tre diej!

Një fenomen i rrallë natyror në Rusi, të jep idenë se në ...