Mësuesja kapet “mat”, ja cfarë bën gjatë orës së mësimit

mesuesja-kafeNjë foto e publikuar nga ‘JOQ’ është duke qarkulluar në rrjetet sociale pasi një mësuese e shkollës ‘1Maji’ në Tiranë thuhet se ka bërë kafe në orë të mësimit.

‘JOQ’ shkruan kjo ka ndodhur në një orë biologjie dhe nxënësit që kanë dërguar foton janë shprehur se mësuesja ka përgatitur një kafe turke ndërkohë që priste të fillonte mësimin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

6 ‘vrasësit’ e fshehur në etiketat e ushqimeve, ja si t’i lexoni mes rreshtave

Si të zgjidhni vezë organike, apo bukën që nuk është gatuar me ...