Mesazhi prekës i motrës së Ergi Dinit: Ne jemi në “ferr”, ti pusho i qetë!

barbana-dini-ergiBarbana Dini, motra e këngëtarit Ergi Dini nuk po e kapërcen dot humbjen e të vëllait. Ajo përmes një statusi në Instagram ku bashkangjit edhe një foto me Ergin, shprehet se tashmë po përjetojnë “ferrin” bashkë me familjarët e tjerë.

Këngëtari Ergi Dini humbi jetën para disa ditësh në mënyrë tragjike në një aksident me motor. raporton LajmiFundit.al.

Mesazhi:

“Për 22 vite, kisha gjithë botën në duar, prandaj e them me plot bindje që i mora maksimumin e lumturisë kësaj jete për sa kohë të kisha afër!

Kisha menduar fundin e botës por jo të ndahesha prej teje!

Të kisha shumë më shumë se vëlla! Kurrë nuk e kam dashur veten sa të kam dashur dhe të dua ty! Ti ishe motiv, ishe inspirim jo vetëm për mua, por për shumë njerëz! Mami, babi dhe Arlinda që ti i doje pafund janë këtu në “ferr” me mua, prandaj, ti pusho i qetë!”, shkruan Barbana për vëllain i cili fatkeqësisht nuk ndodhet më pranë nesh.

/LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkaktare për vdekjen e një të riu, arrestohet ‘’Samara’’

E mirënjohura, Daveigh Chase, ku mori famë nga filmi horror ‘The Ring’ ...